Zadzwoń do nas: 606 464 005
E-mail: biuro@vimak.pl

O Nas

Kim jesteśmy?

W dobie internetu i szybko zmieniających się trendów, bardzo ciężko jest dotrzeć do klientów i przekonać ich do naszego produktu. Dzisiaj działania marketingowe, reklamowe i public relation, muszą być dobrze przemyślane i zaprojektowane rozważnie aby odniosły oczekiwany efekt. Właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, potrzebują wsparcia w zakresie wiedzy o rynku reklamy oraz tego jak dobrze przeprowadzić kampanię reklamową.

Tutaj z pomocą przychodzimy my!

Vimak, to przede wszystkim Agencja Reklamowa. Zajmujemy się reklamą w każdym tego słowa znaczeniu. Nasi klienci obsługiwani są kompleksowo. Od planowania działań marketingowych, poprzez projekt aż do jego realizacji. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku reklamy oraz wiedza, gwarantują osiągnięcie zamierzonych celów.

Vimak, to również produkcja reklam oraz systemów reklamowych. Między innymi wykonujemy reklamy świetlne, totemy, pylony, systemy roll up, ramki OWZ, potykacze i wiele innych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów oraz rozbudowany park maszyn gwarantuje, że zaspokoimy nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasza siedziba mieści się w Grudziądzu, w województwie Kujawsko-Pomorskim. Współpracujemy natomiast z firmami z całej Polski.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczenie klientowi kompleksowych rozwiązań, najlepszej jakości produktów w najlepszej cenie na rynku. Mamy wieloletnie doświadczenie w reklamie i nie boimy się wyzwań.